Biuro Rachunkowe Dariusz Piątkowski powstało w styczniu 2012 roku. Właściciel Biura to główny księgowy z wieloletnim doświadczeniem w różnych rodzajach działalności gospodarczej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, magister rachunkowości i finansów.

Klientami Biura są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i spółki cywilne, spółki jawne , spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki partnerskie, fundacje i stowarzyszenia.

Biuro stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową. Prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie: ryczałt, księga przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, kadry i płace, rozliczenia ZUS, sprawozdania finansowe, sprawozdania do Głównego Urzędu Statystycznego, analizy ekonomiczne, prognozy finansowe i wnioski kredytowe. Z każdym klientem stara się wypracować indywidualny model obsługi uwzględniający jego specyficzne potrzeby i przynoszący mu najwięcej korzyści.

Współpraca z nami gwarantuje oszczędność czasu. Istnieje możliwość odbioru dokumentów księgowych bezpośrednio od firm. Utrzymujemy ciągły kontakt z klientami drogą telefoniczną, e-mail i SMS. Deklaracje VAT, PIT, ZUS i wiele innych oraz Jednolite Pliki Kontrolne JPK wysyłane są do Urzędu Skarbowego elektronicznie.

Biuro prowadzi obsługę z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania, co zmniejsza koszty obsługi Klienta.

Własiciel Biura Rachunkowego posiada Certyfikat Księgowy  Ministerstwa Finansów Nr 18123/2007 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Szkolenia z zakresu GIODO i GIIF. Reprezentuje Klientów przed Urzędem Skarbowym podczas kontroli. Uczestniczy w badaniach sprawozdań finansowych przeprowadzanych przez biegłych rewidentów.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.